Мандрувати Західною Україною стало доброю традицією Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1. На День захисту дітей вихованці табору з денним перебуванням дітей – літньої мовної школи «Соняшник» культурно-мистецького спрямування здійснили подорож мальовничими Карпатами,яка розпочалась з культурної столиці України – Львів. У церкві Святих Ольги та Єлизавети та соборі Святого Юра запалили свічки за мир, добробут та злагоду. Побачили найвидатніші пам’ятки міста Лева: Площа- ринок, музей зброї «Арсенал» та відому аптеку.
У майстерні шоколаду та карамелі діти посмакували ласощами, дізналися, як народжується кава в копальні. Діти побували в місті Яремче – найвідомішому туристичному центрі. Під час оглядової екскурсії ознайомилися з історією, культурою та природою цього краю. Пам’яткою гуцульської архітектури, прикрасою міста є водоспад Пробій, який розташовано на річці Прут. Побували в Карпатському національному парку, побачили вольєри з дикими тваринами, мали можливість мандрувати стежками легендарного Довбуша. Здійснили незабутню подорож у Ворохту, відвідали селище Дора та церкву Святого пророка Іллі.
Цікавим та корисним було спілкування з однолітками. Діти ділились досвідом роботи учнівського самоврядування, розповідали про діяльність гуртків.
Подорож була незабутня, адже діти відвідали дивовижний край, до якого хочеться знову повернутись.
За інформацією відділу освіти


