У цьому навчальному році в Риковській ШЕВ із двох яскравих ансамблів “Веселі нотки” (учні молодших класів) та “Чарівні скрипки” (учні старших класів ) було створено ансамбль скрипалів « Гонджелер» (керівник С.Е. Кєшфедінова, концертмейстер Набока Н.Д.) . У ансамблі 10 учнів від 7 до 16 років, які з великим бажанням та задоволенням грають на скрипках.
“Гонджелер” став відомим за межами Генічеського району завдяки участі у музичних конкурсах різного рівня. Першим досягненням ансамблю став обласний конкурс “Херсонській Первоцвіт», на якому скрипалі зайняли ІІІ місце. Далі був Всеукраїнський конкурс «RONDO» і знов – почесне ІІІ місце. А першого червня в м. Київ проходив Всеукраїнський фестиваль – конкурс «Зіграємо разом: Україна»», де учасники ансамблю були відзначені диплом ІІІ ступеня.
Зараз учні Риковської ШЕВ готуються до поїздки в м. Трускавець, де з 16 по 18 червня відбудеться ІV Міжнародний фестиваль-конкурс оркестрів, інструментальних ансамблів і мажореток «Яскрава симфонія Прикарпаття». На цей мистецький захід діти поїдуть завдяки спонсорській допомозі Партизанської селищної ради та Галицького Олександра Анатолійовича.
Участь в таких конкурсах дає можливість для подальшого розвитку виконавського мистецтва юних музикантів та сприяє популяризації нашого району.
За інформацією відділу культури Генічеської РДА


