
Щиро вітаю сільгосптоваровиробників району із отриманням перших ста тонн зерна. Долаючи природні перешкоди трудівники району роблять усе залежне від них, щоб покласти міцний фундамент продовольчої безпеки нашої неньки-України. Це є дуже великий внесок в державу, що підкреслює підсумок вашої наполегливої праці.
Щиро бажаємо вам щастя, здоров’я, добробуту, невичерпної снаги та подальших успіхів в ім’я розквіту України.
Добрих вам засівів, рясних сходів та щедрих ужинків!
Голова Генічеської районної
державної адміністрації Воробйов О.С.


