Робоча зустріч з питання створення госпітального округу

17 липня 2017 року на базі Новотроїцької центральної районної лікарні відбулася робоча зустріч голів райдержадміністрацій, райрад та головних лікарів центральних районних лікарень Новотроїцького, Генічеського та Іванівського районів з питання функціонування госпітального округу з центром в м. Генічеськ.

Нагадаємо, що створення госпітальних округів має чіткі часові рамки та передбачає впорядкування медичної інфраструктури в усіх регіонах України. Аби запобігти політичним спекуляціям на темі формування госпітальних округів та спростувати чутки щодо закриття лікарень в регіонах.

Підчас робочої зустрічі учасники мали змогу оглянути територію (майже 17 гектарів ), корпуси у кількості 5 будівель, приміщення та оцінити рівень забезпеченості медичним обладнанням Новотроїцької центральної районної лікарні.

На закінчення заходу було вирішено підготувати на наступне засідання пропозиції і напрацювання з приводу функціонування госпітального округу.

Більше від автора

ВІДКРИТТЯ ПЕРЕВАНТАЖУВАЛЬНОГО ТЕРМІНАЛУ «НІБУЛОН» У МІСТІ ГОЛА ПРИСТАНЬ

Херсонщина чекає на абітурієнтів з Криму

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів