17 липня 2017 року на базі Новотроїцької центральної районної лікарні відбулася робоча зустріч голів райдержадміністрацій, райрад та головних лікарів центральних районних лікарень Новотроїцького, Генічеського та Іванівського районів з питання функціонування госпітального округу з центром в м. Генічеськ.
Нагадаємо, що створення госпітальних округів має чіткі часові рамки та передбачає впорядкування медичної інфраструктури в усіх регіонах України. Аби запобігти політичним спекуляціям на темі формування госпітальних округів та спростувати чутки щодо закриття лікарень в регіонах.
Підчас робочої зустрічі учасники мали змогу оглянути територію (майже 17 гектарів ), корпуси у кількості 5 будівель, приміщення та оцінити рівень забезпеченості медичним обладнанням Новотроїцької центральної районної лікарні.
На закінчення заходу було вирішено підготувати на наступне засідання пропозиції і напрацювання з приводу функціонування госпітального округу.


