Відбулася сесія міської ради

27 липня 2017 року о 9-00 у місті Генічеськ у кінотеатрі «Україна» відбулася сесія міської ради. У роботі сесії прийняв участь голова районної державної адміністрації Олександр Воробйов. Розпочалась сесія із гімну України та привітання іменинників депутатського корпусу.

У порядку денному було розглянуто 28 важливих питань, які актуальні на сьогодення, щодо надходження державних коштів до міського бюджету та гостро було підняте питання про опалювальний сезон у Генічеському районі.

У сесії прийняли участь керівники управлінь, відділів, служб районної державної адміністрації, голови селищних та сільських рад, засоби масової інформації та представники громади.

 

Явтушенко Марина,

відділ організаційної роботи та з питань внутрішньої політики

 

 

Більше від автора

Сьогодні на колегії районної державної адміністрації представники Самооборони Майдану

Сьогодні в районній державній адміністрації

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів