29 серпня 2017 року у Генічеському районному Будинку культури пройшла Серпнева конференція, де напередодні початку нового навчального року підведені підсумки минулого 2016-2017 року та визначені нові завдання на наступний навчальний рік. Минулий навчальний рік був наповнений самовідданою і натхненною працею наших педагогів, яскравими успіхами і перемогами їхніх вихованців, цілеспрямованою повсякденною роботою всіх освітян над підвищенням рівня якості освіти, створенням належних умов для всебічного розвитку інтелектуальних та творчих здібностей учнів, забезпеченням сприятливого інформаційно – навчального середовища для реалізації права кожної дитини на отримання рівного доступу до якісної освіти.
На конференції педагогічних працівників Генічеського району були присутні почесні гості: Євстратов Андрій Олександрович – голова Генічеської районної Ради та Бекірова Гульнара Решатівна – заступник голови Генічеської районної державної адміністрації. В роботі конференції педагогічних працівників Генічеського району взяли участь педагогічні працівники району, голови місцевих рад, завідувачі і начальники відділу освіти минулих років, депутати різних рівнів.
Начальник відділу освіти Ірина Попова доповіла «Про підсумки роботи закладів освіти Генічеського району в 2016 – 2017 навчальному році та основні завдання на новий навчальний рік».
За доброю традицією в день серпневого поважного учительського зібрання було вшановано кращих освітян району грамотами та сертифікатами. Людей, чия щоденна самовіддана праця є взірцем для інших і заслуговує на безмежну вдячність дітей, батьків, колег та громадськості, а також за значний внесок у справу розвитку освіти Генічеського району, покращення матеріально-технічної бази навчальних закладів району подяками були нагороджені голови місцевого самоврядування.
Велику подяку висловлюємо всім колективам, які прийняли участь у проведенні Серпневої конференції – 2017.
За інформацією відділу освіти.


