Першого вересня для учнів свої двері відкрила Генічеська школа естетичного виховання. У актовій залі зібралося багато дітей та їх батьки. Свято 1-го вересня є традиційним початком нового навчального року. Цей день повинен бути особливим у житті учнів. Саме тому колектив навчального закладу запросив їх на свято «На хвилях музики» і потурбувався, щоб діти з великим задоволенням відкрили для себе світ музичного мистецтва. Завдяки цьому усі учні потрапили на корабель, на якому вони на протязі навчального року будуть мандрувати по країнам мелодій та звуків і відкривати для себе секрети гри на музичних інструментах. В ігровій формі діти та дорослі відповідали на питання, танцювали, а першокласники знайомилися зі своїми викладачами. Святковий настрій створювали: Ольга Толчева (викладач Мартинець Т.М.), Юлія Лебедєва та Олександра Белічко (викладач Толчева Н.О.).
Генічеська ШЕВ пишається тим, що четверо його випускників зараз стали студентами Херсонського та Запорізького музичних училищ, а три колишні випускниці – студентками вишів: Львівської та Одеської консерваторій, Київського інституту музики ім. Р. Глієра. А у цьому році до школи прийшло 48 першокласників.
Зі святом першого дзвоника всіх присутніх привітали: директор Генічеської ШЕВ Тетяна Анатоліївна Захарченко та завуч Єлизавета Григорівна Лебедєва. Вони побажали дітям впевненості у власних силах , щоб кожного дня досягати успіхів в навчанні , а мудрі і чуйні викладачі їм в цьому допоможуть.
У цьому році будуть продовжувати проводитися заходи, присвячені 60-ти річчю Генічеської школи естетичного виховання. Тому на учнів, батьків та слухачів чекає багато цікавих концертів , які традиційно проходять по п’ятницям. Тож попереду у всіх насичене шкільне життя.
З початком нового навчального року!
За інформацією відділу культури Генічеської РДА


