Увага!

З 11 вересня по 15 вересня у Генічеському районі будуть працювати фахівці Херсонського онкологічного диспансеру – онкохірург , онкоуролог та онкогінеколог з діагностичним обладнанням:

11 вересня – амбулаторія ЗПСМ смт. Новолексіївка;

12 вересня – амбулаторія ЗПСМ с. Азовське;

13 вересня – амбулаторія ЗПСМ смт. Рикове;

14 вересня – амбулаторія ЗПСМ с. Петрівка;

15 вересня – амбулаторія ЗПСМ м. Генічеськ.

Всі обстеження проводяться – БЕЗКОШТОВО.

 

Автор: Мінькач Руслан,
відділ організаційної роботи та з питань внутрішньої політики апарату РДА

Більше від автора

Святковий концерт Курбан Байрам пройшов в Новоолексіївці

Зміни до порядку надання субсидії

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів