З 11 вересня по 15 вересня у Генічеському районі будуть працювати фахівці Херсонського онкологічного диспансеру – онкохірург , онкоуролог та онкогінеколог з діагностичним обладнанням:
11 вересня – амбулаторія ЗПСМ смт. Новолексіївка;
12 вересня – амбулаторія ЗПСМ с. Азовське;
13 вересня – амбулаторія ЗПСМ смт. Рикове;
14 вересня – амбулаторія ЗПСМ с. Петрівка;
15 вересня – амбулаторія ЗПСМ м. Генічеськ.
Всі обстеження проводяться – БЕЗКОШТОВО.
Автор: Мінькач Руслан,
відділ організаційної роботи та з питань внутрішньої політики апарату РДА



