“Дитячий сад своїх малят, сьогодні зустрічає.
Привітно й радісно для них –
Він двері відкриває!”
Відкриття групи – це завжди велике і яскраве свято, а особливо для малечі, котра вже давно очікувала входин у дитячий казковий світ.
02 вересня 2017 року на базі Новоолексіївського ясла-садка №15 «Івушка», відбулася радісна подія – відсвяткували свій перший день народження групи «Сонечко» з українською мовою навчання та «Фіданлар» з кримськотатарською мовою навчання, в яких будуть виховуватися 46 дітлахів.
З приводу такої значної події привітати дітей та батьків прийшли заступник голови Генічеської райдержадміністрації Гульнара Бекірова із представниками турецької делегації на чолі з членом виконкому Всесвітнього конгресу кримських татар, головою «Дернека» кримських татар міста Анкари Мукреміном Шахіном. На заході були присутні: голова Новоолексіївської селищної ради Олександр Бурковський, представник меджлісу Херсонської області Сулейман Абмеджит, голова Херсонського регіонального меджлісу Ленур Люманов, голова Новоолексіївського меджлісу Війсер Сарибілялов.
Гостей, як годиться за українським звичаєм, зустріли хлібом і сіллю, а за кримськотатарським звичаєм – солодощами.
Гарним подарунком гостям, батькам та маленьким вихованцям установи став яскравий, насичений різноманітними національними номерами концерт, який подарували випускники ясла-садка попередніх років.
Відкриття кримськотатарської та української груп дають змогу впровадити частину заходів щодо сприйняття реалізації прав громадян на отримання освіти на українській і кримськотатарській мовах та популяризації національних традицій.
Урочистий захід пройшов на радість дітям і дорослим! Нехай час, проведений в дошкільному навчальному закладі, стане для малюків яскравою сторінкою дитинства!.


