21 вересня 2017 року у селекторній залі Генічеської РДА відбулось засідання обласної комісії з питань організації якісної підготовки та сталої роботи об’єктів життєзабезпечення в осінньо-зимовий період 2017/18 року, під головуванням заступника голови Херсонської обласної державної адміністрації Адамчика О.О..
На вказаному засіданні розглядалися наступні питання:
- Про хід підготовки господарського комплексу Генічеського району та м. Генічеськ до роботи в осінньо-зимовий період 2017/18 року.
- Про хід виконання заходів з підготовки господарського комплексу Новотроїцького району до роботи в осінньо-зимовий період 2017/18 року.


