У Генічеську відбулася нарада з питань організації якісної підготовки та сталої роботи об’єктів життєзабезпечення в осінньо-зимовий період 2017/18 року

21 вересня 2017 року у селекторній залі Генічеської РДА відбулось засідання обласної комісії з питань організації якісної підготовки та сталої роботи об’єктів життєзабезпечення в осінньо-зимовий період 2017/18 року, під головуванням заступника голови Херсонської обласної державної адміністрації Адамчика О.О..

На вказаному засіданні розглядалися наступні питання:

  1. Про хід підготовки господарського комплексу Генічеського району та м. Генічеськ до роботи в осінньо-зимовий період 2017/18 року.
  2. Про хід виконання заходів з підготовки господарського комплексу Новотроїцького району до роботи в осінньо-зимовий період 2017/18 року.

Більше від автора

Учень із Генічеська посів І місце у Всеукраїнській дитячій мистецькій акції «Мій Шевченко – мій світ»

Фізичниим особам – підприємцям про обчислення страхового стажу

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів