Вчора у Генічеському районі біля залізничної колії виявлено снаряди часів Другої Світової війни. Завдяки зладженим діям районної державної адміністрації, ДСНС , Національної поліції, ФОП Малярова, керівника штабу цивільного захисту об’єкту станція “Новоолексіївка”, оперативно організовано підвіз людей зі станції Салькове та станції Сиваш та у зворотному напрямку. Наразі планується безпечне знищення вибухо-небезпечних снарядів Другої Світової війни.
Автор: Мінькач Руслан,
відділ організаційної роботи та з питань внутрішньої політики апарату РДА


