Генічеська районна державна адміністрація стурбована критичною ситуацією, яка виникла у м. Генічеськ у зв’язку з не проведенням обслуговування внутрішньо будинкових газових мереж, які є газорозподільною мережею (далі-ГРМ) багатоквартирних будинків через відмову власників (балансоутримувачів, управителів , укладати з Оператором ГРМ, яким в Херсонській області є ПАТ “Херсонгаз”, договорів на експлуатацію складових газорозподільної системи.
Наголошуємо на тому, що у разі не укладання вищезазначених договорів, ПАТ “Херсонгаз” не може відповідати за надійність не забезпеченої технічним обслуговуванням системи газопостачання по не залежним від підприємства причинам та буде змушене розпочати заходи по припиненню розподілу природного газу до багатоквартирних житлових будинків (список додається) на виконання вимог п.5.7 глави 5 розподілу V Правил безпеки газопостачання, затверджених наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 15.05.2015 року № 285 за причин не забезпечення власником (балансоутримувачем та/або орендарем (наймачем) технічного обслуговування відповідно до вимог чинного законодавства України.
За інформацією відділу розвитку інфраструктури, з питань НС та ЖКГ управління економічного розвитку РДА
[pdf-embedder url=”http://genichesk-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2017/11/wners850.pdf”]


