Сьогодні під головуванням першого заступника голови РДА Олексія Сищенка відбулася апаратна нарада

Сьогодні під головуванням першого заступника голови РДА Олексія Сищенка відбулася апаратна нарада. Участь у нараді прийняли представники структурних підрозділів РДА, центральні органи виконавчої влади. У ході наради було обговорено ряд важливих питань, які стосуються соціально-економічного розвитку Генічеського району.

 

Автор: Мінькач Руслан,

відділ організаційної роботи та з питань внутрішньої політики апарату РДА

Більше від автора

Відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики, економіки та російської мови

“Майдан. Простір гідності, свободи і єднання”

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів