Сьогодні під головуванням першого заступника голови РДА Олексія Сищенка відбулася апаратна нарада. Участь у нараді прийняли представники структурних підрозділів РДА, центральні органи виконавчої влади. У ході наради було обговорено ряд важливих питань, які стосуються соціально-економічного розвитку Генічеського району.
Автор: Мінькач Руслан,
відділ організаційної роботи та з питань внутрішньої політики апарату РДА


