Відбулось засідання колегії районної державної адміністрації

26   серпня 2015 року о 10-00 в залі засідань районної державної адміністрації під головуванням голови районної державної адміністрації Олександра Воробйова відбулось чергове засідання колегії районної державної адміністрації. Після виконання Гімну України та хвилини мовчання були розглянуті питання порядку денного.

   На порядку денному стояли питання:

1.Про підсумки виконання бюджету району та районного бюджету за І півріччя 2015 року.

2.Про підсумки збору врожаю ранніх зернових культур у районі.

3.Про підготовку навчальних закладів району до нового 2015-2016 навчального року.

4.Про стан та перспективи розвитку фізичної культури та спорту у Генічеському районі.

5.Про ентомологічну ситуацію в районі

6.Про хід проведення в районі мобілізації.

7.Про хід інвентаризації захисних споруд у районі.

Протокольно розглянуто питання:

Про формування у районі продовольчих ресурсів та обсягів зерна на 2015-2016 маркетинговий рік.

З розглянутих питань прийняті відповідні розпорядження.

По закінчені засідання колегії районної державної адміністрації Олександр Воробйов запропонував присутнім у залі чоловікам пройти медичну комісію, для проходження якої був запрошений особовий склад лікарняної комісії з районного військового комісаріату.

Більше від автора

24 серпня в Генічеську відзначили День незалежності України.

Новини з податкової

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів