31 серпня 2015 року відділом освіти районної державної адміністрації було організовано семінар-навчання для медичних і кухонних працівників загальноосвітніх навчальних закладів району з питань забезпечення медичного обслуговування та організації харчування учнів шкіл у 2015-2016 навчальному році. До участі у заході залучено Генічеське міжрайонне управління Головного управління Держсанепідемслужби у Херсонській області.
Розглянуто питання про нормативно-правову базу з питання організації
медичного обслуговування та харчування учнів у загальноосвітніх навчальних закладах, про основні завдання з даних напрямків роботи на 2015-2016 навчальний рік, про дотримання медичними і кухонними працівниками шкіл вимог державних санітарних норм і правил.
За інформацією відділу освіти


