З метою військово-патріотичного виховання та формування в учнівської молоді цінностей і моралі, 13 квітня 2018 року педагогічним колективом Новоолексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Генічеської районної ради Херсонської області організовано зустріч школярів з учасниками АТО, які зараз перебувають на території селища.
В гості до воїнів учні прийшли з короваєм, подарунками та малюнками.
Герої АТО розповідали про події на сході України, які багато в чому змінили не тільки погляди на їх життя, а й на важливість таких загальнолюдських цінностей і рис, як доброта, співчуття, самопожертва, а також про героїзм побратимів, які полягли від сил противника.
Ця зустріч нікого не залишила байдужим. Воїни пригостили гостей солодощами та узваром.
Саме такі заходи формують у дітей патріотичні почуття, виховують громадянина – патріота, який володіє глибоким розумінням громадянського обов’язку, готовий у будь-який час стати на захист своєї Батьківщини.
Сподіваємося, що в найближчий час війна закінчиться і в Україну прийде мир та спокій.
За інформацією відділу освіти


