Протягом січня – березня 2018 року Генічеською ОДПІ забезпечено надходження єдиного соціального внеску в сумі 59,3 млн.грн., в т. ч. по відділенням: Генічеським – 28,1 млн.грн., Іванівським – 6,7 млн.грн., Нижньосірогозьким – 6,6 млн.грн., Новотроїцьким– 17,9 млн.гривень. Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження до бюджету зросли на 29,2 відс. або на 13,4 млн.гривень.
За інф. Генічеської ОДПІ
ГУ ДФС у Херсонській області


