59,3 мільйонів гривень ЄСВ надійшло на соціальні потреби від платників податків Генічеської ОДПІ

Протягом січня – березня 2018 року Генічеською ОДПІ забезпечено надходження єдиного соціального внеску в сумі 59,3 млн.грн., в т. ч. по відділенням: Генічеським – 28,1 млн.грн., Іванівським – 6,7 млн.грн., Нижньосірогозьким – 6,6 млн.грн., Новотроїцьким– 17,9 млн.гривень. Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження до бюджету зросли на 29,2 відс. або на 13,4 млн.гривень.

За інф. Генічеської ОДПІ
ГУ ДФС у Херсонській області

Більше від автора

Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва

При продажу більше одного автомобіля в рік необхідно подати декларацію

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів