1 вересня відчинила двері Генічеська школа естетичного виховання.

1 вересня свої двері для юних музикантів відчинила Генічеська школа естетичного виховання. Понад 300 учнів будуть навчатися у 28 педагогів – професіоналів. Завдяки їх досвіду і знанням у цьому році в музичні училища та вищі навчальні заклади було зараховано 7 випускників, які показали високі результати на вступних іспитах.У школи багаторічні традиції, які зберігаються і розвиваються новими поколіннями музикантів. Тут пишаються і досягненнями учнів – Дипломантів і Лауреатів Міжнародних, Всеукраїнських і обласних конкурсів. Їх перемоги – це заслуга всього педагогічного колективу.

У цьому навчальному році 65 нових учнів будуть пізнавати музичне мистецтво в Генічеській ШЕВ. Деяким з них виповнилося лише 5 років. Вони будуть навчатися за спеціальною програмою, заснованої на розвиваючих музичних іграх. Найменших учнів 1 вересня в школі зустрічали казкові персонажі – Буратіно і Червона Шапочка, які розповіли про секрети музичного мистецтва.
Директор Генічеської ШЕВ Тетяна Захарченко зазначила, що протягом року спільні творчі здобутки педагогів і дітей шанувальники музичного мистецтва зможуть побачити на концертах, вечорах і конкурсах, які будуть проводитися в навчальному закладі. У цей день свої вокальні номери гостям свята подарували: Тетяна Кот, Валерія Зюзіна, Есма Ситхалілова, Ілля Черчевич.

Попереду учнів школи естетичного виховання чекає цікава навчальна програма , фестивалі, проведення майстер-класів та багато нових музичних відкриттів.

За інформацією відділу культури Генічеської РДА.

Більше від автора

Прийом громадян за місцем їх проживання головою районної державної адміністрації на території Новогригорівської сільської ради

У Червонопрапорній ЗОШ пройшла урочиста лінійка

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів