2 вересня у селищі Новоолексіївка, у дитячому садочку «Джерельце» відкрилась перша в Україні, за винятком тимчасово окуповано Криму, кримськотатарська група, де викладатиметься кримськотатарська мова.
У групі навчаються 18 дітей, серед них 4 українці, які виявили бажання з дитинства вивчати мову та культуру кримськотатарського народу.
На заході, приуроченому до відкриття, перерізали символічну стрічку, співали українські та кримськотатарські пісні. До святкування активно долучилась і перший заступник голови облдержадміністрації Валентина Січова, яка пообіцяла наступного разу взяти уроки національних танців у заступника голови Генічеської райдержадміністрації Гульнари Бакірової.
Кримськотатарську групу у дитячому садочку «Джерельце» відкрили за підтримки Генічеської райдержадміністрації, відділу освіти, Нововолексіївської селищної ради, регіонального Меджлісу та колективу дитячого садочку.
Офіційний сайт Херсонської ОДА


