25 червня 2018 року о 13.00 годині в м.Херсон (за адресою пл.Свободи 1, обласна державна адміністрація, І поверх, зал засідань) відбудеться семінар в рамках Всеукраїнської програми сприяння підвищенню енергоефективності об’єднаних територіальних громад України.
Захід буде проведено за підтримки Регіонального представництва Фонду ім.Фрідріха Еберта в Україні, ГО «Енергійна країна» та державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України.
У програмі семінару:
- Техніко-економічне обґрунтування проектів у сфері енергозбереження;
- Технічні та організаційні інструменти впровадження проектів енергоефективності;
- Інструменти підтримки з боку державної влади;
- Залучення міжнародної матеріально-технічної допомоги;
- Програми підвищення енергоефективності місцевих рад та об’єднаної громади.
До участі запрошуються керівники ОТГ та місцеві старости, профільні спеціалісти, керівники та головні інженери закладів комунальної форми власності, депутати місцевих, районних, обласних рад, громадські активісти.
Участь у заході безкоштовна за умов попередньої реєстрації
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdrzQ3rJzlTslxFq-m7pz8TJ2Adn4M-NXRgSWf4ZrlM9_xFoA/viewform
Заявку потрібно заповнити до 23:59 20 червня 2018 року. Результати відбору будуть повідомлені 21 червня всім зареєстрованим електронною поштою.
Більш детально про захід: https://investinkherson.gov.ua/pec-envest/запрошуємо-до-участі-у-семінарі-в-рамк/1529931600
За інформацією Генічеської РДА


