Учні Генічеської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 1 під керівництвом педагогів Подзолкової Анжели Анатоліївни та Осьмак Віри Вікторівни в День Незалежності України здійснили подорож до Карпат. Діти відвідали мальовничий край, який увібрав в себе все багатство Карпат: від мальовничих краєвидів з високими горами, зеленими лісами, швидкими ріками та потоками, дзвінкими водоспадами до цікавих самобутніх традицій та обрядів мешканців цієї землі – гуцулів.
Діти побачили мальовниче Яремче, пам’ятники архітектури, відвідали Карпатській національний природничий парк, побували у вольєрному господарстві, побачили оленів, косуль, диких кабанів; купалися у річці Прут, водоспаді Пробій; пройшли стежками Олекси Довбуша, побачили скелі та печери. В День Незалежності України учні здійснили похід на гору Маковиця (найвища вершина околиць Яремче висотою 984 метри над рівнем моря), на вершині якої підняли Державний Прапор України. 23 серпня 2015 року в День Прапору побували у Ворохті, побачили Говерлу, краєвиди Чорногорського хребта. А наступного дня відвідали Буковель, каталися на канально-крісельній дорозі, відвідали культурну столицю України – місто Львів, ознайомились з історичними місцями та архітектурними пам’ятками,побували в історико-культурному заповіднику «Личаківське кладовище», відвідали львівський храм,у якому діти запалили свічки за мир, за єдину Україну,дізналися, що таке хостел, криївка, посмакували ласощами в майстернях шоколаду та карамелі, дізнались, як народжується кава в копальні. Особливо цікавим було відвідування музею народної архітектури та побуту «Шевченківський гай», експозиція якого нараховує біля 120 пам’яток народної архітектури із західних регіонів України.
Ці незабутні літні гуцульські мандри залишаться в пам’яті назавжди. Окрему подяку учасники подорожі висловлюють Яриничу Георгію Івановичу, батькам, працівникам залізничної станції «Генічеськ».
За інформацією відділу освіти


