Щорічний Всеукраїнський велопробіг «Бачу! Можу! Допоможу!» в м. Генічеськ

«Бачу! Можу! Допоможу!» в м. Генічеськ

Громадська організація «Інститут українських студій» реалізував унікальний в Україні IV Всеукраїнський велопробіг за участю незрячих людей «Бачу!Можу!Допоможу!», у якому взяли участь зрячі та незрячі учасники з усієї України. Цьогорічний велопробіг розпочався 5 серпня в Харкові і завершиться 25 серпня в Херсоні.

18 серпня заступник голови районної державної адміністрації разом з начальниками управлінь РДА, спортсменами, а також до них приєднались Прядко С.М. та небайдужі люди радо зустрічали учасників всеукраїнського велопробігу « Бачу!Можу!Допоможу!» в Генічеську. Зустріч відбулася у дуже дружній атмосфері, хлопці та дівчата були в дуже гарному настрою.

До учасників велопробігу з привітальнім словом звернулася заступник голови районної державної адміністрації Гульнара Бекірова. У своїй промові вона зазначила, що вона дуже рада і пишається тим, що у нас в Україні є такі цілеспрямовані і активні люди. «Ви є прикладом для нас всіх!» – казала заступник голови РДА та презентувала учасникам книги про Генічеський район та солодощі.

У окремих учасників велопробігу було взято інтерв’ю від національних та місцевих ЗМІ і зроблено загальне фото.

Велопробіг «Бачу! Можу! Допоможу!» має на меті змінити суспільну думку та зламати стереотипи щодо обмежень та можливостей незрячих людей та сприяти їхній інтеграції в українське суспільство.

За інформацією відділ організаційної роботи
та з питань внутрішньої політики апарату РДА

Більше від автора

Тренінг «ВЗАЄМОДІЯ З КЛІЄНТОМ»

Шановні мешканці та гості міста Генічеськ і району!

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів