«Бачу! Можу! Допоможу!» в м. Генічеськ
Громадська організація «Інститут українських студій» реалізував унікальний в Україні IV Всеукраїнський велопробіг за участю незрячих людей «Бачу!Можу!Допоможу!», у якому взяли участь зрячі та незрячі учасники з усієї України. Цьогорічний велопробіг розпочався 5 серпня в Харкові і завершиться 25 серпня в Херсоні.
18 серпня заступник голови районної державної адміністрації разом з начальниками управлінь РДА, спортсменами, а також до них приєднались Прядко С.М. та небайдужі люди радо зустрічали учасників всеукраїнського велопробігу « Бачу!Можу!Допоможу!» в Генічеську. Зустріч відбулася у дуже дружній атмосфері, хлопці та дівчата були в дуже гарному настрою.
До учасників велопробігу з привітальнім словом звернулася заступник голови районної державної адміністрації Гульнара Бекірова. У своїй промові вона зазначила, що вона дуже рада і пишається тим, що у нас в Україні є такі цілеспрямовані і активні люди. «Ви є прикладом для нас всіх!» – казала заступник голови РДА та презентувала учасникам книги про Генічеський район та солодощі.
У окремих учасників велопробігу було взято інтерв’ю від національних та місцевих ЗМІ і зроблено загальне фото.
Велопробіг «Бачу! Можу! Допоможу!» має на меті змінити суспільну думку та зламати стереотипи щодо обмежень та можливостей незрячих людей та сприяти їхній інтеграції в українське суспільство.
За інформацією відділ організаційної роботи
та з питань внутрішньої політики апарату РДА


