Багатим на позитивні емоції видався Перший дзвоник для учнів, вчителів та батьків Партизанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області. В цьому році вперше в селищі Рикове з трьох перших класів відкрито клас з вивченням кримськотатарської мови, де будуть навчатися 11 учнів. Урочистості святу додав виступ першокласників, які заспівали пісню рідною мовою.
Зі святом велику родину привітали почесні гості з подарунками: заступник голови Генічеської районної державної адміністрації Бекірова Гульнара, член Меджлісу кримськотатарського народу Сулейманов Абмеджит, секретар Партизанської селищної ради Тиць Тетяна та депутат Генічеської районної ради Брагінець Володимир.
Гості побажали усім миру, благополуччя, удачі та натхнення й закликали школярів бути патріотами своєї держави. Адже завдання нинішніх школярів навчатись успішно, аби збудувати країну з європейським рівнем життя. За рішенням батьків, які подали заяви на навчання дітей на рідній мові підтримали створення першого класу з навчанням кримськотатарською мовою районна влада та адміністрація школи. Матеріальну допомогу в облаштуванні додаткового класу надали Меджліс кримськотатарського народу та кримські татари з Турції.
Заступник голови районної державної адміністрації Гульнара Бекірова подарувала всім трьом першим класам державні прапори, учасникам – переможцям у конкурсі малюнків до Дня кримськотатарського прапору також було вручено пам’ятні подарунки. Цього святкового дня відзначено грамотами як вчителі так і учні.
За традицією одинадцятикласники прийняли своїх молодших друзів у шкільну родину, зачитавши їм свої настанови.


