Відзначення Дня працівників сільського господарства – це справді всенародне свято, визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України , це хвала мозолястим рукам селян, що знають справжню ціну хлібу!
Аграрний сектор економіки тому й іменується базовим, що разом з іншими складає основу життя держави та добробуту її громадян.
Нам відомо, як нелегко сьогодні працювати на землі. Але лише завдяки наполегливій праці й умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними. Нарощування обсягів виробництва зерна, іншої продукції поєднуються з поступовим підвищенням їх конкурентоспроможності, безперебійним задоволенням потреб харчової та переробної промисловості в сировині, утворенням сталого експортного потенціалу держави. Це завдяки сільським трудівникам полиці наших магазинів все більше й більше наповнюються високоякісними українськими продуктами, а в кожній українській оселі є і хліб , і до хліба.
Зрозуміло, для того, щоб ефективніше використовувалася земля, а господарювання на ній було прибутковим, потрібні нова техніка й технології, дешеві довгострокові кредити й належна підтримка держави, а саме закони, що покликані сприяти подальшому розвитку агропромислового комплексу, щоб зростав економічний потенціал галузі, та дійсно захищати життєві інтереси селян.
14 листопада у Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі імені Миколи Куліша представники аграрної галузі з усієї області приймали вітання з нагоди професійного свята Дня працівників сільського господарства, в якому прийняли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Олексій Сищенко, голова районної ради Андрій Євстратов та начальник відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації Олександр Коробков. Під час урочистостей сільського господарства голова Херсонської державної адміністрації Андрій Гордєєв відзначив найкращих в аграрній сфері.
В рамках святкування були оголошені переможці щорічного рейтингу на звання найкращий район за показниками сільськогосподарського сезону. Завдяки спільної роботи районної державної адміністрації та сільхозвиробників Генічеський район отримав 3 місце в області. Це сприяло легалізації робочих місць у галузі скорочення податкового навантаження на суб’єктів господарювання. У тісні співпраці з кожним товаровиробником останнім часом довіра до влади тільки зростає, завдяки цьому сільгоспвиробники вийшли з тіньової економіки та тиску на них не має.
Також переможці були нагороджені подарунками та почесними грамотами.
За інформацією відділу організаційної роботи та з
питань внутрішньої політики апарату РДА


