Свято Першого дзвоника у Генічеській станції юних натуралістів

15 вересня 2015 року традиційно відбулося свято Першого дзвоника у Генічеській районній станції юних натуралістів. Натхненно та патріотично була відзначена ця подія:звучав Державний Гімн України, лунали українські пісні. Під час свята відбулося нагородження найталановитіших вихованців-переможців Всеукраїнських та обласних конкурсів.

Зі словами вітання виступили члени батьківського комітету, батьки дітей-переселенців із зони АТО, представники районного відділу освіти. Свої вітання Станції подарували випускники гуртків.

Цей день став особливо пам’ятним вихованцям,які вперше переступили поріг навчального закладу. До колективу студії раннього творчого розвитку «Краплинки» приєдналося 140 дошкільнят,які будуть навчатися любити та берегти природу.

Символічний Ключ до Країни Знань юним натуралістам вручив казковий персонаж Карлсон.

Перший дзвоник пролунав під оплески присутніх і засвідчив початок нового навчального року.

                                                                                 За інформацією відділу освіти

Більше від автора

Феєрія натхненної творчості Генічеського районного Палацу творчості дітей та юнацтва

Інструктивно-методична нарада з питань забезпечення інклюзивного навчання

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів