У Генічеську відзначили День міста

19 вересня в Генічеську відзначали День міста. З ранку на площі «Відродження» проходив ярмарок. Свою продукцію представили:ПТУ №27 , ВПУ №17, ПП Апорін, ПП Головко, харчосмакова фабрика ТОВ « Агрофірма ім. Шевченка», ПСП «Новогригорівське», риболовецький колгосп «Ревхвиля». Люди могли купити рибу, кондитерські вироби, помідори, томатну пасту, м’ясо і ковбасу.

Користувалися попитом вироби з дерева, представлені на виставці ВПУ №17. Приватний підприємець Олексій Апорін пригощав бутербродами всіх бажаючих, а ПТУ №27 млинцями, які готували тут же на площі. Для всіх грав народний естрадний оркестр «Генічеськ» (кер. Юрій Грузнов).

З допомогою артистів народного театру «Ренесанс» Вікторії Гаркуші, Віри Ховріної, Євгена Кобилянського, була створена атмосфера справжньої ярмарки. Вони жартували, співали, танцювали, проводили конкурси та вікторини. Найактивнішим глядачам вручалися подарунки і кавуни. Доповнювали театралізовану вуличну виставу фольклорні та естрадні номери, які представили: Володимир Майлуніс, тріо «Поющие сердца», сімейний дует Галини та В’ячеслава Чорних, квартет «Крила» (РБК) , ансамбль «Берегиня» (Новоолексіївський СБК), фольклорний ансамбль «Горлиця» (Фрунзенський СБК), танцювальний колектив та ансамбль барабанщиків «Атеш» (Щастливцевський СБК). На святі самі сміливі пробували залізти на стовп, на якому було5 подарунків. А вдача посміхнулася лише Шухрану Алімову, який став володарем відразу чотирьох подарунків. Після закінчення ярмарки, всіх пригощали кавунами.

На алеї по пр. Миру відбулася виставка-продаж робіт художників та майстрів декоративно-ужиткового мистецтва. Тут можна було побачити картини, прикраси з бісеру, ляльки ручної роботи. Їх представили: Світлана Грозинська, Інна Голбай, Олена Білоконь, Юлія Мусалієва, Лілія Конєва, Володимир Шпак та Олександр Булаш.

А ввечері на площі «Відродження» пройшла концертна програма «Саме краще місто на землі». З Днем народження міста всіх присутніх вітали: секретар міської ради Олександр Тулупов, голова Генічеської РДА Олександр Воробйов, заступник голови районної ради Віктор Крайовий, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, благочинний Генічеського округу, протоієрей Іоанн Щербан. Почесними грамотами та подяками нагороджували мешканців Генічеська, громадських діячів, представників трудових колективів, організацій, закладів освіти, працівників комунальної сфери та підприємців. З патріотичною концертною програмою перед присутніми виступили колективи Палацу творчості, школи естетичного виховання та РБК.

Гарним подарунком генічанам і гостям міста став виступ тріо “S-KLASS” (м.Дніпропетровськ). Велика сцена, чудове світло і звук створювали незабутню атмосферу свята. День міста завершився святковим феєрверком.

За інформацією відділу культури Генічеської РДА

 

Більше від автора

НА ЧОНГАРЕ ЗАБЛОКИРОВАЛИ ПОСТАВКИ ТОВАРОВ В КРЫМ

Оперативна інформація по Генічеському району за станом на 21 вересня 2015 року

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів