Відбулося чергове засідання колегії районної державної адміністрації

23 вересня 2015 року о 10:00 у залі засідань районної державної адміністрації   під головуванням голови районної державної адміністрації Олександра Воробйова відбулось чергове засідання колегії районної державної адміністрації.

Загалом на засіданні розглянуто 4 питання, а саме:

1.Про готовність підприємств господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років.

  1. Про хід виконання в районі доручення Президента України від 30 липня 2012 року № 1-1/2045 «Про забезпечення громадян у сільській місцевості медичною допомогою».

3.Про хід проведення в районі призову на військову службу.

4.Про хід інвентаризації захисних споруд у районі.

По всім піднятим питанням прийнято відповідні рішення.

На колегії були присутні заступник голови Генічеської міської ради, селищні, сільські голови, керівники управлінь, відділів, служб районної державної адміністрації, керівники закладів медицини у сільській місцевості, засоби масової інформації.

 

Більше від автора

Воробьев считает, что Кабмин тормозит благоустройство сервисных зон на админгранице с Крымом

На «крымском майдане» растет палаточный городок, активисты готовятся к зиме

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів