ОГОЛОШЕННЯ!

15 лютого 2019 року о 10:00 у парку Афганської Слави відбудеться мітинг – реквієму, покладання квітів та молебень біля пам’ятника загиблим воїнам – афганцям, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 30 –ї річниці виводу військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

Відділ організаційної роботи та з питань внутрішньої політики
апарату районної державної адміністрації

Більше від автора

Вітаємо з перемогою у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської та німецької мови!

Проведено робочу зустріч з радником з політичних питань Посольства Королівства Швеції в Україні Калле Кнійвілля

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів