Вітаємо з перемогою у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства!

10 лютого 2019 року відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства на базі Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №31 Херсонської міської ради.

Вітаємо з перемогою у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства Котлярову Катерину, ученицю 11 класу навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області та її наставника, вчителя правознавства Бондареву Ганну Дмитрівна з ІІI призовим місцем!

Бажаємо подальших яскравих перемог!

За інформацією Відділу освіти
та Генічеського районного
методичного кабінету

Більше від автора

Запрошуємо до участі у фестивалі «Tatli ses»

Вітаємо фіналістів обласного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» в номінаціях «Захист Вітчизни» та «Основи здоров’я»!

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів