Люди міцніші за броню!
Сегодня вспомним мы Афган
И наших доблестных солдат,
Всех тех, кто голову сложил,
И тех, кто пережил тот ад…
Цей рік відзначається датою – 30-річчя відтоді, як радянські військові офіційно залишили територію Афганістану. Події одного з найтрагічніших протистоянь другої половини 20 сторіччя досі залишаються кривавими сторінками в історії нашої країни.
Воїни – афганці зберегли вірність військовій присязі й виконали свій інтернаціональний обов’язок. Сьогодні ветерани виявляють мужність, організованість, зберігають власні військові традиції, боронять Україну на сході.
Пам’ятати і шанувати солдат афганської війни, знати поіменно кожного, спілкуватися з ветеранами сьогодні і головне – аналізувати уроки історії у осмисленні подій сучасності – важливе завдання наставникам української молоді.
Кожного року до села Павлівка завітають афганці, які входять до організації «Союзу ветеранів Афганістану», яку очолює депутат Генічеської районної ради Приходько В.С. Гості побували в школі, відвідали сім’ю Чечета М.В., який загинув в Афганістані., віднесли квіти на могилу загиблого воїна, а потім зустрілися з жителями села у сільському Будинку культури. Настоятелем Петропавлівського храму о.Іллєю була відслужена панахида.
Творчий колектив Будинку культури висловив слова глибокої пошани і організував пісенно-поетичний дарунок всім присутнім. Після зустрічі всі бажаючі тепло спілкувалися з воїнами – афганцями, робили світлини на згадку.
Дивлячись на численні нагороди, спостерігаючи їхню військову виправку, яка не зникає з роками, пригадалися слова з улюбленої пісні афганців: «Люди міцніші за броню». За вашу мужність та стійкість, відданість Батьківщині – низький уклін дорогі земляки- афганці.
Всім гостям і сім’ї Чечета М.В. було вручено подарунки.
Дякуємо спонсорам Миколі Ніколенко та Нітжату Куртаметову.
Дякуємо голові сільської ради Катерині Бондар за організацію такої зустрічі.
Директор Павлівського сільського Будинку культури Швайко Н.В.



