45-річний ювілей у Генічеському яслах-садку № 17 «Теремок»!

Ювілейну дату – 45 років від дня відкриття відзначив14 лютого 2019 року.

Генічеський ясла-садок № 17 «Теремок» Генічеської районної ради Херсонської області.

Сьогодні цей заклад дошкільної освіти є другою домівкою для понад 200 малят.

Вже 25 років його очолює Кокуль Валентина Володимирівна, висококваліфікований керівник, Педагог з великої літери, лауреат Премії Верховної Ради України в галузі освіти.

Сьогодні в закладі надають освітні послуги 45 працівників. Це колектив однодумців, який живе за законами добра, довіри та взаєморозуміння, з яким під силу вирішувати усі проблеми сьогодення.

Теплота й знання фахівців забезпечують повноцінне проживання дитиною дошкільного дитинства, всебічно розвивають психічні та фізичні якості дитини, готують малюків до життя в сучасному суспільстві.

На ювілейне свято, яке урочисто відбувалося в актовій залі закладу, завітало багато почесних гостей: Сищенко Олексій Анатолійович, перший заступник голови Генічеської районної державної адміністрації; Євстратов Андрій Олександрович, голова Генічеської районної ради, Краєвий Віктор Іванович, заступник голови Генічеської районної ради; Тулупов Олександр Васильович, голова Генічеської міської ради; Попова Ірина Миколаївна, начальник Відділу освіти Генічеської райдержадміністрації, представники профспілки, депутатського корпусу, члени батьківського комітету ясла/садка № 17 «Теремок» завідувачі закладами дошкільної освіти м. Генічеськ.

Було сказано багато теплих слів на адресу працівників закладу, які кожного дня віддають частинку душі й серця малятам.

Почесними грамотами Генічеської районної державної адміністрації Херсонської області за сумлінну працю, заслуги в реалізації державної політики у галузі освіти, навчанні і вихованні дітей дошкільного віку та з нагоди відзначення 45- річного ювілею закладу дошкільної освіти були нагороджені вихователі садка:

Поволоцька О.М.

Скрипка О.О.

Грамоту Генічеської районної ради отримали:

Кокуль В.В., завідувач ясла-садка;

Бачманова О.М., музичний керівник;

Павлюк А.В., старше медична сестра.

Грамотами Відділу освіти Генічеської районної державної адміністрації За сумлінну працю в системі освіти району, створення умов для впровадження позитивного досвіду у навчанні і вихованні дітей дошкільного віку та з нагоди відзначення 45-річного ювілею закладу дошкільної освіти нагороджені:

Кокуль В.А., інструктор з фізичного виховання;

Моісеєнко І.Г., вчитель – логопед.

Грамотами Генічеської міської ради нагороджені:

Крупенко В.Л., заступник завідувача з господарської частини;

Гречаник Т.П., помічник вихователя.

Гості та батьки від усього серця побажали колективу творчих успіхів та злетів на благо виховання і розвитку дошкільнят.

За інформацією Відділу освіти та
Генічеського районного методичного кабінету

Більше від автора

До відома суб’єктів господарювання у сфері туристичної діяльності!

Охорона та збереження первоцвітів – справа кожного!

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів