20 лютого 2019 року у районному будинку культури відбувся урочистий захід До Дня вшанування Героїв Небесної Сотні, в який прийняли участь голова районної державної адміністрації Олександр Воробйов, заступник голови районної державної адміністрації Гульнара Бекірова, керівник апарату районної державної адміністрації Ольга Стадник, керуючий справами районної ради Сергій Коржевой, керуючий справами міської ради Ольга Осташевська, а також представники служб, управлінь, підприємств, організацій, громадських організацій, учні загальноосвітніх закладів та молодь.
В рамках проведення літературно – музичної композиції зі зворушливою промовою до присутніх звернувся голова районної державної адміністрації Олександр Воробйов та розповів про події, які відбулися на Майдані Незалежності у 2014 році, безпосереднім учасникам яких був він сам.
За інформації відділу організаційної роботи та з питань
внутрішньої політики апарату районної державної
адміністрації


