Вітаємо з перемогою у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури!

24 лютого 2019 року відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури на базі Херсонської багатопрофільної гімназії №20 імені Бориса Лавреньова Херсонської міської ради.

Вітаємо з перемогою у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури Котлярову Катерину, ученицю 11 класу навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області та її наставника, вчителя української мови та літератури Золотаренко Альону Віталіївну з ІІІ призовим місцем!

Бажаємо подальших яскравих перемог!

За інформацією Відділу освіти
та Генічеського районного
методичного кабінету

 

Більше від автора

Районний семінар вихователів у Новогригорівському ясла-садку «Дзвіночок»

Лісосмуги тепер оберігає закон

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів