Сьогодні 26 квітня 2019 року голова районної державної адміністрації Олександр Воробйов, перший заступник голови РДА Олексій Сищенко, заступник голови РДА Гульнара Бекірова, голова Генічеської районної громадської організації «Фонд Чорнобиля» Віктор Захаркін та громадськість прийняли участь у вшануванні пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи та покладанні квітів.
У цьому році в Україні відзначають 33-ю річницю аварії на Чорнобильській АЕС.
26 квітня 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС стався потужний вибух, що спричинив руйнування частини реакторного блоку і машинного залу. Більше 115 тисяч чоловік з 30-кілометрової зони були евакуйовані. Для ліквідації наслідків були мобілізовані значні ресурси, більше 600 тисяч чоловік брали участь в ліквідації наслідків аварії.
За інформацією відділу організаційної роботи та з питань внутрішньої політики апарату РДА


