Відбувся районний семінар вчителів географії таекології до Дня Землі «Земля – колиска людства»

Земля – колиска людства. Наше спільне щастя – жити на планеті Земля, у цьому дивосвіті природи, спілкуватися з нею.

Ця тема актуальна у сучасному світі. І тому підсумком проведення місячника екології став районний інтегрований семінар вчителів географії та екології з теми «Формування екологічної компетентності в умовах сучасного інформаційного простору в процесі вивчення географії», який відбувся 24 квітня 2019 року у Плавській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради.

Учасники семінару були ознайомлені з освітнім закладом, відвідали шкільний музей, де екскурсоводи у вигляді рольової гри познайомили присутніх з періодом колонізації земель Плавської сільської ради у кінці ХІХ – на початку ХХ століття.

На заході було розкрито такі важливі питання екологічного характеру, як забруднення атмосфери, проблеми гідросфери, господарчої діяльності людини , використання альтернативних джерел енергії.

Фінальним етапом стало обговорення проблем розумного господарювання на своїй землі, вирішення питань екологічного забруднення.

А виступ шкільної агітбригади довів присутнім, що кожна людина повинна бути розумним господарем на своїй землі і пам’ятати, що екологічне забруднення, як ланцюгова реакція, може призвести до екологічної катастрофи.

За інформацією Відділу освіти та Генічеського районного методичного кабінету

Більше від автора

Херсонщину, Генічеськ та Білорусь з’єднали мостом дружби

Районний семінар вихователів у Новоолексіївському ясла-садку № 15 «Івушка»

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів