«Життя ми дітям віддаємо по краплині» під такою назвою 25 вересня 2015 року в Чонгарському ясла-садочку «Червона шапочка» відбувся захід, присвячений Всеукраїнському Дню дошкілля. Відданість людям та своїй професії, душевне тепло, щирість та наполегливість – запорука успішної діяльності працівників Чонгарського ясел-садка «Червона шапочка». На святковій зустрічі були присутні: виконуюча обов’язки сільського голови Чонгарської сільської ради – Галина Коваль, перший заступник командира прикордонної служби «Чонгар» – Володимир Слободян; представник митного контрольно-пропускного пункту – Микола Степовий; працівники Чонгарського будинку культури Галина Іпаті та Ельнара Пітерова; батьки вихованців та школярі 10 класу Чонгарської загальноосвітньої школи I-III ступенів – перші випускники садочка. У цьому році Всеукраїнський День дошкілля співпав з 10-річним ювілеєм відкриття Чонгарського ясел-садка «Червона шапочка», тому свято проходило в особливо піднесеній атмосфері. Присутні були щедрими на подарунки та побажання. Малюки з радістю виконували пісні про рідний дитячий садок, танцювали запальні українські таночки, а почесні гості з азартом приймали участь у казковій вікторині. Багато теплих слів від присутніх отримала завідувач Наталя Кириченко – справжня мама садочка, її та колектив садка піснею привітали батьки, відзначили любов вихователів до малюків, побажали наснаги та творчих успіхів.
Приємно, що такі заходи єднають родини батьків, вихованців та працівників дошкільного навчального закладу і вже давно стали традицією «Червоної шапочки».
За інформацією відділу освіти Генічеської районної державної адміністрації


