З метою належного відзначення Дня пам’яті та примирення пропонуємо організувати у вечері 8 травня проведення акції «Одна хвилина миру…» з оголошенням хвилини мовчання із завершенням о 23-01 символічним запаленням «вогню миру».
За інформацією відділ організаційної роботи та з питань внутрішньої політики апарату районної державної адміністрації


