Вже вдруге поспіль до дня святкування Великої Перемоги в Генічеському районі 8 травня проходить легкоатлетичний крос довжиною 9 км від м. Генічеськ до меморіалу «Пушка», що знаходиться на Арабатській Стрілці в с. Генічеська Гірка.
В цьому році, у легкоатлетичному кросі під назвою «Пам’ять поколінь», взяли участь 66 учасників. Також були прихильники взяти участь у забігу з Новотроїцького району.
Зі словами привітання до учасників кросу звернулися перший заступник голови районної державної адміністрації Олексій Сищенко, голова районної ради Андрій Євстратов та міський голова Олександр Тулупов та поклали квіти до пам’ятника Скорботної матері.
У забігу участь прийняли заступник голови районної державної адміністрації Гульнара Бекірова, голова районної ради Андрій Євстратов, керуючий справами районної ради Сергій Коржевий, депутат Херсонської обласної ради Галина Толубець, начальник Кримської поліції Віктор Левченко та його заступник Олександр Борзенко та інші.
В цьому році багато учасників цілеспрямовано готувалися до кросу, тому дистанцію в 9 км подолали майже всі. Всі учасники кросу отримали пам’ятні дипломи, а призерів нагородили грамотами. Після цього відбувся урочистий захід, де вшанували пам’ять жертв Другої Світової війни.
За інформацією відділу організаційної роботи та з питань
внутрішньої політики апарату районної державної
адміністрації


