У Генічеську відсвяткували День Перемоги.

9 травня у м. Генічеськ відбувся урочистий захід з нагоди відзначення Дня Перемоги у Другій Світовій війні.

Святковою ходою від площі Відродження до парка імені Тараса Шевченко пройшли ветерани праці та бойових дій, представники влади громадських та політичних організацій, навчальних, бюджетних закладів та  мешканці міста. Зі словами привітання до присутніх звернувся перший заступник голови районної державної адміністрації Олексій Сищенко,  голова  районної ради Андрій Євстратов, міський голова Олександр Тулупов, які побажали благополуччя, довгих років життя ветеранам і мирного неба над головою, а також запевнили, що пам’ять про ті страшні часи та перемогу над ворогом буде жити вічно.

Біля пам’ятника загиблим воїнам був проведений молебень та в знак пошани до загиблих керівники району та присутні поклали квіти до пам’ятника  невідомого солдата.

                                                                                      За інформацією відділу організаційної роботи та з

                                                                                      питань внутрішньої політики апарату районної

                                                                                      державної адміністрації

Більше від автора

Відкриття групи «Калинка» у с. Миколаївка

До уваги зацікавлених осіб у сфері туризму!

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів