Галузь вівчарства в Україні пережила непрості часи після розпаду СРСР, адже були втрачені ринки збуту, зменшилась кількість вільних земель під пасовища. Втім, останні тенденції показують що галузь відроджується. Про це говорили на Всеукраїнському семінарі-нараді, присвяченому розвитку вівчарства та козівництва, який відбувся 17 травня на Херсонщині.
Захід «Інноваційний розвиток вівчарства і козівництва в ринкових умовах» пройшов на базі унікального Інститут тваринництва степових районів «Асканія Нова», який є єдиним в країні закладом, що займається генетикою вівчарства.
Ознайомитись з досягненнями та придбати племінних тварин на семінар-нараду завітали виробники та переробники з Херсонської, Миколаївської, Запорізької, Черкаської та Чернігівської областей. На заході були представлені вівцематки, молодняк та барани-плідники селекції асканійського інституту – вовняних, м’ясо-вовняних та м’ясних порід.
Віще зазначеному заході взяла участь делегація від Генічеського району.



