Сьогодні в залі засідань РДА під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Олексія Сищенко відбулося чергове засідання колегії .
На порядок денний були винесені чотири питання:
- Про підсумки виконання бюджету та районного бюджету за 1 квартал 2019 року;
- Про підготовки агропромислового комплексу району до збирання ранніх зернових культур у 2019 році;
- Про підсумки опалювального сезону 2018-2019 років та підготовку до опалювального сезону 2019- 2020 років;
- Про стан виконання надходжень до районного бюджету податку на доходи фізичних осіб за січень – червень 2019 року та підсумки деклараційної кампанії.
За інформацією відділу організаційної роботи та з питань
внутрішньої політики апарату РДА


