Відбулось чергове засідання колегії районної державної адміністрації

Сьогодні  в залі засідань РДА під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Олексія Сищенко   відбулося чергове засідання колегії .

На порядок денний були винесені чотири питання:

  1. Про підсумки виконання бюджету та районного бюджету за 1 квартал 2019 року;
  2. Про підготовки агропромислового комплексу району до збирання ранніх зернових культур у 2019 році;
  3. Про підсумки опалювального сезону 2018-2019 років та підготовку до опалювального сезону 2019- 2020 років;
  4. Про стан виконання надходжень до районного бюджету податку на доходи фізичних осіб за січень – червень 2019 року та підсумки деклараційної кампанії.

                                                                    За інформацією відділу організаційної роботи  та з питань

                                                                    внутрішньої політики апарату РДА

Більше від автора

Семінар завідувачів закладів дошкільної освіти Генічеського району.

Оголошення про набір координаторів

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів