22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

22 червня ми молитовно згадуємо всіх жертв війни в Україні – не лише тих, хто був на фронті, а й мирних жителів нашої країни, які загинули під час збройної агресії. Війна – це велике зло, і ніщо не може виправдати смерті безвинних людей. Життя – найцінніший дар милосердного Бога, і якщо Господь дарує життя, то ніхто, крім Нього, не має права його забирати. Саме про це говорить шоста заповідь Божа: «Не вбивай!».

У цей скорботний день відбулася церемонія покладання квітів до пам’ятника Невідомому солдату у парку ім. Т. Г. Шевченка за участю керівництва району та міста, представників ветеранських організацій, трудових колективів, учнівської та студентської молоді, громадськості. Хвилиною мовчання та заупокійним богослужінням вшановано пам’ять захисників нашої Батьківщини та жертв війни.

Зі словами глибокої поваги до присутніх звернувся голова районної державної адміністрації Олександр Воробйов, який у своєму виступі зазначив, що наш священний обов’язок – навіки зберегти пам’ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму. Життєписи цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників. Схиляємо голови перед загиблими жертвами війни в Україні та пам’ятаємо про потребу цінувати найбільший дар Божий – життя.

 

За інформацією відділу організаційної роботи та з питань внутрішньої політики апарату РДА

Більше від автора

У Генічеську відбулося свято «Мій тато — моя гордість!»

Відбулася виїзна навчально-методична рада Генічеського районного методичного кабінету

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів