11 липня у Генічеському районі зустрічали легендарний 34-й батальйон 57 мотопіхотної бригади, який повернувся на місце постійної дислокації в смт Новоолексіївка із зони проведення ООС.
Колону з військовою технікою та особовим складом 34-го батальйону вітали у селі Азовське, де кандидат в народні депутати України, керівник ТОВ “Дніпро” Олександр Кістечок щедро пригощав запашним караваєм та дарами садів сільгосппідприємства “Дніпро”.
Зворушливу зустріч батальйону у приграничній зоні з тимчасово окупованим Кримом підготувала й голова Чонгарської сільської ради Галина Коваль. Тут влаштували для бійців свято і чонгарські дітлахи залюбки спілкувалися та фотографувалися з військовими.
А на головній площі Новоолексіївки відбулися урочисті заходи. Присутні виконали державний Гімн України й вшанували пам’ять загиблих героїв хвилиною мовчання. Кращі бійці батальйону були нагороджені грамотами та подяками від командування, представників влади та місцевого самоврядування.
Бійців вітали: кандидат в народні депутати України, голова Генічеської районної державної адміністрації Олександр Воробйов, перший заступник голови районної державної адміністрації Олексій Сищенко, заступник голови районної державної адміністрації Гульнара Бекірова, Новоолексіївський селищний голова Олександр Бурковський, кандидат в народні депутати України Геннадій Пампуха, депутат районної ради, волонтер Василь Доган.
По закінченню урочистостей відбувся святковий концерт за участю місцевих артистів. Гарний настрій військовим створювали: солістки Людмила Ульченко та Діана Бєлікова, народний ансамбль танцю кримських татар «Лалє» (керівник Ірина Єчина), Едем і Ельмаз Сейтаблаєви (Новоолексіївський СБК), директор Новогригорівського СБК Ольга Новицька, сімейний дует скрипалів Хатідже та Рустем Еміратлі та солістка Надія Смірнова (Новоолексіївська школа мистецтв), народний ансамбль пісні “Берегиня” (керівник Олександр Петров) та солістка Олена Гладкова (Рівненський СБК).
Ми пишаємося мужністю та стійкістю наших військових. Ми впевнені, що Україна переможе! Адже, ми господарі на своїй рідній землі!
Військовослужбовці подякували всім мешканцям району за теплу зустріч та зробили спільне фото напам’ять.
За інформацією Відділу культури районної державної адміністрації


