1 жовтня 2015 року делегація вчителів Генічеського районупід керівництвом начальника відділу освіти районної державної адміністрації Ірини Поповоївідвідала форум педагогічних працівників області «Флагмани освіти Херсонщини», присвячений відзначенню Дня працівників освіти.
Перед освітянською громадою області виступили хорові, вокальні та хореографічні колективи області, які своїми виступами створили на сцені кіноконцертного залу «Ювілейний» справжнє свято. Прекрасні, щирі слова подякилунали з уст ведучих на адресу тих, хтовиховує,навчає, віддаєчасточкусвогосерцядітям. Багато теплих слів, привітань та побажань на адресу вчителів пролунало від керівництва Херсонської області.Кращих педагогів з усієї області було відзначено грамотами,подяками, грошовими преміями. Не обійшли нагороди і наш район.
За багаторічну плідну працю, вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління Подякою голови Херсонської обласної ради відзначено учителя правознавства навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа Iступеня з поглибленим вивченнням іноземних мов» Ганну Бондареву.За ефективну організацію національно-патріотичного виховання у районі начальник відділу освіти Ірина Попова отримала грамоту управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації.
Щиро вітаємо найкращих освітян району з отриманими нагородами та бажаємо подальших успіхів на освітянській ниві!
За інформацією відділу освіти


