
Докласти зусиль для вирішення питання зі спорудженням центру надання адміністративних послуг на території сервісної зони контрольного пункту в’їзду-виїзду пообіцяв голова облдержадміністрації Юрій Гусєв 19 липня під час спілкування з жителями села Чонгар.



Громаду хвилювало питання оформлення документації на місці, адже для цього потрібно їхати до обласного центру. Голова облдержадміністрації зазначив, що разом з Постійним Представником Президента в АР Крим Антоном Кориневичем тримає процес спорудження ЦНАПу на контролі і до кінця року тут можна буде отримувати потрібні адміністративні послуги.


Також порушувалося питання належного функціонування дошкільних закладів підвозу дітей з навколишніх населених пунктів.



Крім того, очільник області оглянув КПВВ Чонгар та доручив директору Департаменту охорони здоров’я Віктору Короленку вирішити питання з якнайшвидшим відкриттям аптечного пункту в сервісному центрі.




