Відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапору України

23 серпня 2019 року представники структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування релігійних конфесій, громадськості прийняли участь в урочистостях до Дня Державного Прапора України на майданчику Державності, що у місті Генічеськ. Церемонію підняття Державного Прапору України здійснювали люди, що досягли успіху в різних сферах життя району, сучасні захисники України  – учасник бойових дій на сході країни.

До присутніх з привітальним словом звернулися перший заступник голови Генічеської районної державної адміністрації Олексій Сищенко, керуючий справами апарату Генічеської районної ради Сергій Коржевий, міський голова Олександр Тулупов. Кожен у своєму виступі наголосив на тому, що український стяг уособлює наш національний дух та незламність волі. Це символ нашої незалежності, соборності, спільності ідеалів, помислів і справ. Це – совість, жива історична пам’ять та гордість народу. Під синьо-жовтим знаменом українці виборювали свободу, творили державу, здобували славу своїй Батьківщині. Його кольори є кольорами нашої землі, а сам прапор – є втіленням наших звитяг! (фото Олександра Косенка)

 

За інформацією відділу організаційної роботи та з питань внутрішньої політики апарату РДА

Більше від автора

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Голова Держенергоефективності та Міністр енергетики Литви обговорили здобутки та наступні пріоритети співпраці України та Литви у «чистій» енергетиці

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів