23 серпня 2019 року представники структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування релігійних конфесій, громадськості прийняли участь в урочистостях до Дня Державного Прапора України на майданчику Державності, що у місті Генічеськ. Церемонію підняття Державного Прапору України здійснювали люди, що досягли успіху в різних сферах життя району, сучасні захисники України – учасник бойових дій на сході країни.
До присутніх з привітальним словом звернулися перший заступник голови Генічеської районної державної адміністрації Олексій Сищенко, керуючий справами апарату Генічеської районної ради Сергій Коржевий, міський голова Олександр Тулупов. Кожен у своєму виступі наголосив на тому, що український стяг уособлює наш національний дух та незламність волі. Це символ нашої незалежності, соборності, спільності ідеалів, помислів і справ. Це – совість, жива історична пам’ять та гордість народу. Під синьо-жовтим знаменом українці виборювали свободу, творили державу, здобували славу своїй Батьківщині. Його кольори є кольорами нашої землі, а сам прапор – є втіленням наших звитяг! (фото Олександра Косенка)
За інформацією відділу організаційної роботи та з питань внутрішньої політики апарату РДА






