Свято Першого дзвоника

Перший дзвоник – завжди урочисте і надзвичайно хвилююче свято. Воно незабутнє своєю святковою атмосферою, доброзичливими і щирими посмішками, свіжістю оновлених класів.  Святковий день 02 вересня 2019 року пройшов у закладах загальної середньої освіти району організовано та злагоджено, радуючи школярів, батьків і, звичайно, вчителів яскравими осінніми квітами та урочистостями з нагоди початку нового навчального року.  До шкіл району завітали представники влади, громадських організацій, голови селищних рад, спонсори.

Голова Генічеської районної ради Андрій Євстратов завітав до Партизанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, заступник голови Генічеської районної державної адміністрації Гульнара Бекірова відвідала Генічеську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №1, начальник Відділу освіти Генічеської районної державної адміністрації Ірина Попова святкувала цей день разом з учнями Новогригорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Шановні гості у своїх виступах привітали дітей та вчителів з радісним та світлим святом початку нового навчального року, побажали успіхів у навчанні, перемог у різноманітних інтелектуальних конкурсах та олімпіадах.

 

За інформацією Відділу освіти та Генічеського

районного методичного кабінету

Більше від автора

Відбулася серпнева конференція педагогічних працівників Генічеського району

Відділ прикордонної служби «Генічеськ» інформує!

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів