04 вересня 2019 року під головуванням заступника голови Генічеської районної державної адміністрації Гульнари Бекірової відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Генічеської районної державної адміністрації.
На порядок денний Комісії винесені 11 питань.
Розглянуто питання про доцільність позбавлення батьківських прав окремих жителів району, у зв’язку із ухиленням від виконання батьківських обов’язків; взяття дітей на облік, як таких, що перебувають у складних життєвих обставинах; надання дозволу на вчинення правочинів відносно житла право користування/ власності яким мають діти; питання щодо звільнення від обов’язків опікуна над дитиною, позбавленою батьківського піклування.
Питання детально вивчені працівниками служби у справах дітей районної державної адміністрації, обговорені присутніми членами комісії та запрошеними. За результатами засідання комісією прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.
За інформацією
Служби у справах дітей
районної державної адміністрації




