З початком нового 2015-2016 навчального року розпочала свою роботу районна Школа молодого вчителя «Сходинки майстерності», яка вже другий рік діє на базі Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3.
08 жовтня 2015 року Генічеська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 гостинно відкрила двері та зустрічала молодих фахівців району. На перше засідання районної Школи зібралися молоді педагоги із 16 загальноосвітніх шкіл району. Неймет Ірина Василівна, керівник районної Школи молодого вчителя, привітала молодих фахівців з початком занять та з нещодавно відзначенням професійним святом – Днем працівників освіти та побажала всім успіхів на освітянській стежинці. Вона ознайомила присутніх з метою та завданням районної Школи молодого вчителя , планом засідань в 2015-2016 навчальному році.
З першим заняттям в районній Школі молодого вчителя та минулим професійним святом молодих педагогів привітала і Микитась Тетяна Дмитрівна, директор Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, а також розповіла присутнім про свій педагогічний колектив.
Тема першого засідання в районній Школі молодого вчителя: «Ведення шкільної документації як важливий крок до якісної освіти школяра». З питання щодо календарно-тематичного планування виступила Бессонова Ірина Василівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Генічеської загальноосвітньої школи №3, яка застосовуючи наочність, розповіла про форму та вимоги до календарно-тематичного планування. Вона представила молодим педагогам орієнтовну схему тематичного планування, ознайомила з Інструкціями щодо заповнення класних журналів для 1-4 класів та 5-11 класів Молоді педагоги мали можливість ознайомитися з календарно-тематичним плануванням по окремим предметам, конспектами поурочних планів вчителів та отримали в подарунок Пам`ятку починаючому вчителю.
Під час практичної частини молоді педагоги відвідали відкриті уроки. У 7 класі вони був проведений узагальнюючий урок з теми : «Виникнення та становлення Київської Русі», який провела Вирвихвіст Тетяна Василівна, спеціаліст І категорії Генічеської загальноосвітньої школи № 3, в 3 класі – урок з вивчення нового матеріалу «Таблиця множення та ділення на 6», який провела Петрусенко Галина Олександрівна, спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист» цієї школи. Уроки були проведені на високому методичному рівні із застосуванням технічних засобів і дуже сподобалися молодим фахівцям.
Тож, нехай перше засідання в районній Школі молодого вчителя стане для молодих педагогів першим кроком до їх професійної майстерності!
За інформацією відділу освіти райдержадміністрації



