В гості до школи

Проблема наступності між початковою ланкою школи та старшою групою дитячого садка завжди була актуальною, і є однією з найважливіших у Генічеському ясла-садку «Червона шапочка». Колектив дошкільного навчального закладу організовує роботу передусім на інтеграцію двох ланок освіти, на усунення суперечок між запитами школи і програмними можливостями дитячого садка. У цьому навчальному році більшість випускників Генічеського ясел-садка «Червона шапочка» стали учнями Генічеської загальноосвітньої школи I-III ступенів №4. Тому педагогічним колективом дошкільного навчального закладу було вирішено заключити угоду про співпрацю саме з цією школою. Напередодні професійного свята освітян з побажанням творчої наснаги, нових педагогічних звершень та талановитих учнів разом з вихователем–методистом Ларисою Надточою та вихователем Оксаною Галич завітали вихованці старшої групи дошкільного навчального закладу до школи. Відбулось безпосереднє знайомство вихованців з вчителями початкових класів. Діти привітали їх віршами та вручили запашний коровай, зроблений турботливими руками кухаря ясел-садка. Вчителі школи привітно розкрили двері своїх класів для проведення екскурсії малечі. Діти поспілкувалися з учнями початкових класів, пройшлись коридорами школи та оглянули подвір’я, де проходять урочистості. До садочка поверталися з мрією – добре підготуватись до школи та бути відмінниками. Дякуємо педагогічному колективу Генічеської загальноосвітньої школи I-III ступенів №4 за привітну гостинність та надію на плідну співпрацю.

За інформацією відділу освіти Генічеської райдержадміністрації

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Більше від автора

Стимулювання населення Генічеського району до впровадження енергоефективних заходів

«Українські посиденьки у Країні Співайлівці»

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів