Проблема наступності між початковою ланкою школи та старшою групою дитячого садка завжди була актуальною, і є однією з найважливіших у Генічеському ясла-садку «Червона шапочка». Колектив дошкільного навчального закладу організовує роботу передусім на інтеграцію двох ланок освіти, на усунення суперечок між запитами школи і програмними можливостями дитячого садка. У цьому навчальному році більшість випускників Генічеського ясел-садка «Червона шапочка» стали учнями Генічеської загальноосвітньої школи I-III ступенів №4. Тому педагогічним колективом дошкільного навчального закладу було вирішено заключити угоду про співпрацю саме з цією школою. Напередодні професійного свята освітян з побажанням творчої наснаги, нових педагогічних звершень та талановитих учнів разом з вихователем–методистом Ларисою Надточою та вихователем Оксаною Галич завітали вихованці старшої групи дошкільного навчального закладу до школи. Відбулось безпосереднє знайомство вихованців з вчителями початкових класів. Діти привітали їх віршами та вручили запашний коровай, зроблений турботливими руками кухаря ясел-садка. Вчителі школи привітно розкрили двері своїх класів для проведення екскурсії малечі. Діти поспілкувалися з учнями початкових класів, пройшлись коридорами школи та оглянули подвір’я, де проходять урочистості. До садочка поверталися з мрією – добре підготуватись до школи та бути відмінниками. Дякуємо педагогічному колективу Генічеської загальноосвітньої школи I-III ступенів №4 за привітну гостинність та надію на плідну співпрацю.
За інформацією відділу освіти Генічеської райдержадміністрації



